Blog > Komentarze do wpisu

Letnia Akademia Kobiet

Zakwalifikowałam się na Letnią Akademię kobiet Kongresu Kobiet. Jestem członkiem Stowarzyszenie KK, wprawdzie składek zapomniałam zapłacić, ale na warsztaty się dostałam. Program jest super. Mają być m.in zajęcia z autoprezentacji, przywództwa, sztuki autoprezentacji i wendo. Koszt 5 dni na Mazurach to tylko 100 zł- resztę pokrywa Stowarzyszenie.

Niestety nie pojadę na Akademię, bo urlop mam na pierwszą połowę sierpnia, a warsztaty są w drugiej. I nie mogę niestety zmienić planów, bo w drugiej połowie miesiąca na urlop idą dziewczyny.

:(

czwartek, 10 lipca 2014, trzydziestka

Polecane wpisy

  • Nowy adres bloga

    Ciągnie wilka do lasu: http://czterdziestkaa.blox.pl/html

  • To już naprawdę koniec?

    Mija 10 lat od założenia tego bloga. Chcialam tylko dotrwać do 30 urodzin czyli miałam 29 lat jak go zakładałam. Czas minął tak szybko i ani się nie obejrzałam,

  • Kot a cienie pod oczami

    Jest jedenasta. Brat mój pojechał chyba do pracy. Ja siedzę już ubrana, ale z obowiązków domowych wstawiłam tylko pralkę. Na podłodze w moim pokoju leży kupa ci

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/07/10 20:36:16
L4?
-
2014/07/11 10:03:41
Może jednak się uda?
-
kamil-01234
2015/03/20 16:30:41
Kurcze, no zeby taka okazja przeszla kolo nosa...? Eee ja bym kombinowal zeby jednak mimo wszystko moc pojechac. Moze jakies tygodniowe zastepstwo, moze ktos ze znajomych by sie zgodzil. Eh, dlatego ja cenie sobie nienormowany elastyczny czas pracy i prace wykonywana zdalnie, bo to daje mi naprawde duza wolnosc.