Blog > Komentarze do wpisu

Kot a cienie pod oczami

Jest jedenasta. Brat mój pojechał chyba do pracy. Ja siedzę już ubrana, ale z obowiązków domowych wstawiłam tylko pralkę. Na podłodze w moim pokoju leży kupa ciuchów  wywalonych z komody w poszukiwaniu jednej kiecki by Intimissi. Jak już ją znalazłam i wyprasowałam to okazało się, że nie pasuje mi do figury. Czy jest na to jakieś słowo? Niecielesna? Mój uroczy wałeczek uroczo się w niej odznaczał. Po za tym w leginsach, które do niej ubrałam, bo była za krótka było mi piekielnie gorąco. Po co je kupiłam skoro i tak ich nie noszę? Wyciągnęłam z kupy ubrań kieckę, którą kupiłam na stoisku u nas za 23 złote i która po odpruciu ramiączek okazała się być hitem. Może być i spódnicą i sukienką, więc mam takie 2 w 1. Nic więcej nie zrobiłam, a muszę jeszcze umyć lodówkę. Wynieść śmieci. A uczesałam kota nową, piękną szczotką zakupioną w Lidlu. Kot wydawał się być bardzo zadowolony i mruczał. Czy to się liczy do tych obowiązków? Deska do prasowania stoi nadal rozłożona. Gdybym mogła to bym siedziała w jeziorze i nic nie sprzątała. A tak muszę wyjść na ten skwar zrobić zakupy.

A i mam cienie pod oczami. Znaczy cienie mam na stałe- taki spadek po ojcu otrzymaliśmy z bratem młodszym (bo brat starszy z innego ojca jest, inne wady odziedziczył). Jaki korektor polecacie? Mam Maybellina jakiś, ale kończy się i potrzebuje czegoś silniej maskującego.

sobota, 19 lipca 2014, trzydziestka

Polecane wpisy

  • Nowy adres bloga

    Ciągnie wilka do lasu: http://czterdziestkaa.blox.pl/html

  • Letnia Akademia Kobiet

    Zakwalifikowałam się na Letnią Akademię kobiet Kongresu Kobiet. Jestem członkiem Stowarzyszenie KK, wprawdzie składek zapomniałam zapłacić, ale na warsztaty się

  • Karma

    Gorąco. Zrobiłam rano 20 przysiadów i to chyba koniec mojej aktywności fizycznej na dzisiejszy dzień. No chyba, że jeszcze doliczę spacer na cmentarz po mszy. N

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/07/19 13:01:06
Polecam: wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=56420 (sprawdził się w trakcie trwającego 2 miesiące niewyspania).
-
2014/07/22 10:07:30
A nie możesz nad jezioro? Sprzątanie nie zając:)
-
hanula1950
2014/07/24 12:14:55
Gratuluję zakupu.
Ja ostatnio kupiłam w indyjskim sklepie sukienkę za 19 zł.
-
beata-bcs
2014/07/24 16:54:20
Nie używam korektora tylko krem Bandy wyrównujący koloryt. Dla mnie rewelacja.
-
daniel-15
2014/11/11 21:08:49
Cienie pod oczami są jednak chyba ważnym problemem kobiet mimo iż my faceci tak do końca nie wiemy o co w nich chodzi no a co za tym idzie nie zauważamy ich ;)
-
arkadiusz-789
2015/01/26 12:20:35
Hm, no cóż... Zastanawiałem się co ma kot do cieni pod oczami... No i się nie dowiedziałem po lekturze wpisu :) Ale wiem za to, że w Lidlu bywają akcesoria dla kotów, a nie wiedziałem o tym wcześniej. Hm, na cienie nic nie poradzę - nie znam się na tym, facetem jestem, nie tuszuję sobie cieni pod oczami.