Blog > Komentarze do wpisu

Karma

Gorąco. Zrobiłam rano 20 przysiadów i to chyba koniec mojej aktywności fizycznej na dzisiejszy dzień. No chyba, że jeszcze doliczę spacer na cmentarz po mszy. Najbliższe dni także zapowiadają się gorąco, a ja na urlop liczyć mogę dopiero w sierpniu. W lipcu mamy zakaz urlopów ze względu na akcję OFE. Nasza korpo wyciska z nas ostatnie soki ciągle żądając nowych i nowych ofiar. Gdybym mogła rzuciła to wszystko w diabły i zajęła się tylko pisaniem, na co namawiają Wysokie Obcasy. Tylko z pisania trudno byłoby mi wyżyć, choć to bardzo lubię. Korpo zresztą tak zżera mi energię, że starcza sił na leżenie przed telewizorem.

I to samotne, bo mój kot mnie olał i pojawia się wdomu średnio raz na tydzień albo i rzadziej, Młodemu dałam ostatnio kosza (kolejny raz, nie rozumie słowa NIE) a z innych towarzyszy kanapowych liczyć mogę ewentualnie na misia.

Taka karma.

niedziela, 06 lipca 2014, trzydziestka

Polecane wpisy

  • Nowy adres bloga

    Ciągnie wilka do lasu: http://czterdziestkaa.blox.pl/html

  • To już naprawdę koniec?

    Mija 10 lat od założenia tego bloga. Chcialam tylko dotrwać do 30 urodzin czyli miałam 29 lat jak go zakładałam. Czas minął tak szybko i ani się nie obejrzałam,

  • Kot a cienie pod oczami

    Jest jedenasta. Brat mój pojechał chyba do pracy. Ja siedzę już ubrana, ale z obowiązków domowych wstawiłam tylko pralkę. Na podłodze w moim pokoju leży kupa ci

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/07/07 11:12:56
Skoro Młody jest taki uparty, to może jest szansa na coś poważnego?
-
brmmed
2014/07/10 07:26:22
Jak trzeba to trzeba, tak to z pracą :) a pisać w wolnych chwilach proszę!
-
jaroslawkochanski
2014/09/26 17:58:23
No niestety. Ja o dłuższym urlopie też mogę zapomnieć - taki styl pracy. A czemu z pisanie od razu na nie? Może akurat z racji, że to Twoja pasja to udało by się miło i dobrze zarobić?
-
bartek6942
2015/02/05 14:39:10
Witam widziałem twój wpis, że narzekasz,że jesteś stara już bo masz 30 lat. To nie prawda, ponieważ jeszcze 10 lat młodości przed tobą. Średni wiek nadchodzi dopiero jak się ma 40 lat. Więc jesteśmy jesscze młodiz i ty i ja.