Blog > Komentarze do wpisu

Znowuż rozmowa- i co z tego będzie?

Dostałam przedwczoraj telefon z firmy doradztwa personalnego- składam podanie o przyjęcie na stanowisko referenta ds. kancelarii w zeszłą sobotę i już się odezwali. zaprosili mnie na 13.30 ale specjalnie się na nic nie nastawiam bo znowuż się rozczaruję i tyle z tego będzie.

Święta minęły mi na obżarstwie i gapieniu się w telewizor, w którym (jak zwykle nie było nic do oglądania) ale pocieszam się, że tak święta wielaknocne spędziła większość rodaków. Tyle tylko, że znów muszę się wziąść za siebie- staram się gimnastykować ale dzisiaj po 10 minutach dostałam zadyszki... Nie mogę jednak się poddać bo taki celulit mam w udach że hej. No i jestem grubsza o kilka kilo od Bridget Jones w szczytowej formie. Kto czytał książkę ten wie!

Nawiasem mówiąc to fajna powieść, Nobla to Helen Fielding za nią nie dostanie ale np od harlekinów i Danielle Steele znacznie lepsza. No i miło poczuć wspólnotę problemów z inną babką choć znacznie mniej inteligenta (ale to można powiedzieć o dużej części wykształconych Brytyjczyków- wg. ostatniej wzmianki w Wyborczej)

Przedwczoraj rozmawiałam z Tomeczkiem - ja dzwoniłam ale na powitanie powiedział mi, że się za mną stęsknił...

czwartek, 31 marca 2005, trzydziestka

Polecane wpisy

  • Nowy adres bloga

    Ciągnie wilka do lasu: http://czterdziestkaa.blox.pl/html

  • To już naprawdę koniec?

    Mija 10 lat od założenia tego bloga. Chcialam tylko dotrwać do 30 urodzin czyli miałam 29 lat jak go zakładałam. Czas minął tak szybko i ani się nie obejrzałam,

  • Kot a cienie pod oczami

    Jest jedenasta. Brat mój pojechał chyba do pracy. Ja siedzę już ubrana, ale z obowiązków domowych wstawiłam tylko pralkę. Na podłodze w moim pokoju leży kupa ci

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: