Blog > Komentarze do wpisu

Jestem za stara

Dzwonię dziś na numer z ogłoszenia- zatrudnią dwie panie do sekretariatu. Miła pani pyta się ile mam lat. Ja mówię. Pani mi dziękuję. Koniec rozmowy.

Czyli za stara jestem i na emeryturę?

poniedziałek, 21 marca 2005, trzydziestka

Polecane wpisy

  • Nowy adres bloga

    Ciągnie wilka do lasu: http://czterdziestkaa.blox.pl/html

  • To już naprawdę koniec?

    Mija 10 lat od założenia tego bloga. Chcialam tylko dotrwać do 30 urodzin czyli miałam 29 lat jak go zakładałam. Czas minął tak szybko i ani się nie obejrzałam,

  • Kot a cienie pod oczami

    Jest jedenasta. Brat mój pojechał chyba do pracy. Ja siedzę już ubrana, ale z obowiązków domowych wstawiłam tylko pralkę. Na podłodze w moim pokoju leży kupa ci

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2005/03/21 14:13:30
Chory system, ma za miesiąc kończy się umowa o pracę i cała się trzęse a mam 26 to jest chore
-
Gość: wodnik szuwarek, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2005/03/21 14:23:39
Z tym komputerem to mało kto by sobie poradził w stresie, na zawołanie. Ja na na pewno nie... Rany boskie, ależ są wymagania od pierwszej sekundy pracy. Gdzie kilka dni na oswojenie się, zapoznanie z zakresem obowiązków? W ten sposób nigdy nie znajdzie ten gość dobrych pracowników i sam zostanie... zwolniony w końcu za amatorstwo, złe techniki naboru ludzi hehehe. Idiota, myśli że każdy zna wszystkie skróty na pamięć? Ja także jestem "myszkowcem". Po to są szkolenia, certfikaty. Świat zwariował, gdybym był szefem dałbym Ci szansę w każdej pracy, gdzie na oko się nadajesz. Napisz do mnie www.dolinakarpia.one.pl :-)
-
2005/03/22 00:46:46
Ten świat zwariował!To ile teraz trzeba miec lat, żeby znaleźć pracę?
-
2005/03/23 14:09:07
PROSZĘ PAŃSTWA - żeby znaleźć pracę trzeba mieć 20 lat, skończone dwa fakultety, przynajmniej jeden dyplom w kieszeni, 5 lat doświadczenia zawodowego i opanowane trzy języki obce.